Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Wiedza

Pomysły na biznes

 Opracowanie Biuro Projektów Stalgast | e-mail: projekt@stalgast.com lub tel. kom.  603 210 325, 603 210 544, 609 210 745.


Poradnik projektowy został przygotowany z myślą o Klientach, którzy planują rozpocząć działalność gastronomiczną i poszukują praktycznych porad dotyczących uruchomienia lokalu.

Poradnik zawiera zestawienie przykładowych Projektów dla konkretnego typu gastronomii oraz dobrane do tego projektu konkretne wyposażenie - ilość i rodzaj urządzeń o właściwej wydajności (termiczne, chłodnicze, obróbki mechanicznej, zmywarki), odpowiednio dobrane i zwymiarowane meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej. Do każdego lokalu dobrane są także akcesoria czyli wyposażenie w drobny sprzęt kuchenny, stołowy i bankietowy. W materiale znajdziecie także Państwo odpowiedzi na pytania: jaka jest potrzebna powierzchnia, jakie niezbędne - wymagane pomieszczenia, jaka powinna być proporcja powierzchni między salą a zapleczem oraz szacunkowe koszty na wyposażenie zaplecza gastronomicznego.

Przykładowe projekty obiektów gastronomicznych z wyceną zaprezentowano pod linkami poniżej:

Całe zaproponowane wyposażenie zawarte jest w ofercie Stalgast - wyprodukowane w zdecydowanej większości w fabryce Stalgast w Radomiu bądź pochodzące z importu.

Przykładowe wyceny wyposażenia dla wybranych obiektów gastronomicznych [pobierz] >>

 


Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji, projektu obiektu gastronomicznego? Skontaktuj się z nami!
e-mail: projekt@stalgast.com lub tel. kom.  603 210 325, 603 210 544, 609 210 745.