Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

MC GASTRO SERWIS - Salon Partnerski Stalgast w Bydgoszczy

Salon Partnerski Stalgast w Bydgoszczy powstał na początku 2020 roku i od razu zyskał uznanie wśród naszych Klientów. Możliwość zobaczenia i sprawdzenia akcesoriów czy urządzeń gastronomicznych przed ich zakupem dla Klientów jest bezcenna.

Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu. Dzięki indywidualnemu podejściu oraz szerokiej ofercie wyposażenia gastronomicznego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Domeną naszej firmy od początku była kompleksowa obsługa oraz zadowolenie Klienta, dlatego oferujemy pełny zakres obsługi od doboru sprzętu i projektu, przez montaż urządzeń, po ich serwisowanie.

Oferujemy wyposażenie gastronomiczne: kuchni i pomieszczeń pomocniczych, porcelanę, szło, sztućce, środki czystości, środki do dezynfekcji, kuchnie gazowe, kuchnie indukcyjne, linię 700, piece konwekcyjno-parowe, meble ze stali nierdzewnej produkowane w Polsce.

Na naszej ekspozycji znajdziesz zarówno drobne akcesoria kuchenne, małe urządzenia grzewcze, urządzenia do obróbki mechanicznej, ale także duże urządzenia gastronomiczne.

Zapraszamy do osobistego odwiedzenia Salonu Partnerskiego Stalgast w Bydgoszczy!

Sklep gastronomiczny w Twojej okolicy!

Bydgoszcz
ul.Jagiellońska 84
85-027 Bydgoszcz
Tel.
881 341 341, 881 287 287 - serwis
Pon-Pt8:00 - 16:00