Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Serwis

Serwis i usługi

Serwis Stalgast - gwarancja bezpieczeństwa

Nagła awaria? Trudny do zidentyfikowania problem techniczny? Uszkodzenie mechaniczne? W trosce o bezpieczeństwo i ciągłość pracy urządzeń gastronomicznych oddajemy do Państwa dyspozycji naszych specjalistów, gotowych do szybkiej pomocy.

Nasz serwis zapewnia naprawy gwarancyjne własnych produktów i pogwarancyjne urządzeń różnych marek, także montaż i szkolenia z obsługi profesjonalnych urządzeń gastronomicznych.

Mobilność

Nasz Serwis działa na terenie całego kraju, a bazy serwisowe są zlokalizowane w największych miastach dzięki czemu gwarantujemy szybki dojazd serwisantów do wskazanego miejsca:

mapa punktów serwisowych

Najwyższa jakość usług

Wykwalifikowani i doświadczeni technicy serwisu, oryginalne części zamienne i najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny gwarantują najwyższą jakość obsługi. Wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy, montażu urządzeń oraz wyposażenia gastronomicznego zapewni Państwu satysfakcję z naszych usług.

 

Doradztwo techniczne

Nie każda awaria urządzenia pociąga za sobą konieczność wezwania serwisu. Do Państwa dyspozycji oddajemy konsultanta technicznego, który podczas profesjonalnie przeprowadzonej rozmowy telefonicznej zweryfikuje usterkę, krok po kroku pomoże przywrócić sprawność urządzeniu lub w ostateczności skieruje sprawę do dalszej obsługi serwisowej.

Poza pomocą serwisową konsultant doradzi Państwu, jak zoptymalizować wykorzystanie urządzeń, pomoże dobrać urządzenie odpowiednie do Państwa potrzeb, doradzi przy wyborze właściwego rodzaju i typu urządzenia tak, aby jego parametry i właściwości odpowiadały Państwa zapotrzebowaniu.

Zobacz kontakty serwisowe

Szkolenia serwisowe

Firma Stalgast prowadzi szkolenia z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń gastronomicznych oraz z konserwacji tychże urządzeń. Szkolenia odbywają się u klienta, a przeprowadzają je doświadczeni technicy serwisu.

czynnosci-serwisowe-podczas-przegladow.pdf

Umowy serwisowe – niższe koszty

Już nie muszą się Państwo pamiętać o terminach przeglądów. Wszystkie przeglądy, regulacje i kalibracja będą wykonywane na bieżąco, zapewniając ciągłość pracy i optymalną wydajność urządzeń gastronomicznych.

Umowy serwisowe są zawierane w celu zapewnienia kompleksowej opieka nad sprzętem gastronomicznym zainstalowanym w placówce. Ich podstawowym zadaniem jest zapobieganie awariom i przestojom oraz zapewnienie ciągłości pracy urządzeń z optymalną wydajnością i precyzją. Zawarcie umowy serwisowej pozwala ograniczyć nieprzewidziane koszty napraw, gwarantuje, że urządzenia będą kontrolowane w określonych odstępach czasu, a przeglądy, regulacje i kalibracje będą wykonywane na bieżąco. Dzięki umowie technik serwisu przybędzie na wezwanie w wyznaczonym czasie. W ten sposób ograniczamy liczbę awarii naszych urządzeń i skracamy czas przestojów w ich funkcjonowaniu.

Najważniejsze korzyści z zawarcia umowy serwisowej:

  • przewidywalny koszt eksploatacji urządzeń objętych umową;
  • zmniejszenie ewentualnych kosztów wynikających z nieprzewidzianej awarii;
  • wizyty prewencyjne obejmujące przegląd, konserwację i regulację urządzeń oraz szkolenie personelu;
  • gwarantowany czas reakcji serwisu;
  • części zamienne objęte rabatem określonym w umowie;
  • gwarancja na wszystkie części zamienne;
  • doradztwo techniczne.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zawarciem umowy serwisowej, prosimy o bezpośredni kontakt z kierownikiem serwisu Stalgast w celu omówienia szczegółów. Wszystkie ceny usług świadczonych przez serwis oraz rabaty na części zamienne są indywidualnie negocjowane przed podpisaniem umowy.

Sebastian Sala
Dyrektor serwisu
 

Poniżej udostępniamy Państwu szablon umowy serwisowej i wykaz działań serwisowych wykonywanych podczas przeglądów.

Umowa serwisowa (pdf) szablon-umowy-serwisowej-stalgast.pdf
Wykaz działań serwisowych (pdf) czynnosci-serwisowe-podczas-przegladow.pdf

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów serwis Stalgast świadczy usługi przeglądu urządzeń gazowych zainstalowanych w obiekcie użytkownika. Dokonują tego wykwalifikowani technicy serwisu posiadający aktualne uprawnienia gazowe i elektryczne. Przegląd zakończony jest przekazaniem użytkownikowi protokołu pokontrolnego.

Zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi na użytkownikach instalacji i urządzeń gazowych ciąży stały (minimum raz w roku) obowiązek wykonywania przeglądów i kontroli związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa ludzi i obiektów. Obowiązek ten wynika bezpośrednio z artykułów 61 i 62 prawa budowlanego (Ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. – Dz. U. Nr 89 poz. 414 wraz z późniejszymi zmianami).

Sprzedaż części zamiennych

Od lat zapewniamy części zamienne do oferowanych i serwisowanych przez nas urządzeń. Części te są pozyskiwane bezpośrednio od producentów, dzięki czemu możemy oferować je naszym klientom w konkurencyjnych cenach. W magazynie utrzymujemy stały zapas podstawowych części zamiennych, żeby minimalizować czas oczekiwania na ich dostawę. Sprzedajemy, dostarczamy i instalujemy komponenty do różnych urządzeń, a na wszystkie sprzedane i zainstalowane części udzielamy gwarancji. Na części do urządzeń objętych umowami serwisowymi udzielamy specjalnego rabatu.

Magazyn