Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Serwis

Serwis i usługi

Serwis Stalgast - gwarancja bezpieczeństwa

Nagła awaria? Trudny do zidentyfikowania problem techniczny? Uszkodzenie mechaniczne? W trosce o bezpieczeństwo i ciągłość pracy urządzeń gastronomicznych oddajemy do Państwa dyspozycji naszych specjalistów, gotowych do szybkiej pomocy.

Nasz serwis zapewnia naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz montaż i szkolenia z obsługi profesjonalnych urządzeń gastronomicznych z oferty katalogowej Stalgast.

Mobilność

Nasz Serwis działa na terenie całego kraju, a bazy serwisowe są zlokalizowane w największych miastach dzięki czemu gwarantujemy szybki dojazd serwisantów do wskazanego miejsca:

 

mapa punktów serwisowych

Najwyższa jakość usług

Wykwalifikowani i doświadczeni technicy serwisu, oryginalne części zamienne i najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny gwarantują najwyższą jakość obsługi. Wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy, montażu urządzeń oraz wyposażenia gastronomicznego zapewni Państwu satysfakcję z naszych usług.

Doradztwo techniczne

Nie każda awaria urządzenia pociąga za sobą konieczność wezwania serwisu. Do Państwa dyspozycji oddajemy konsultanta technicznego, który podczas profesjonalnie przeprowadzonej rozmowy telefonicznej zweryfikuje usterkę, krok po kroku pomoże przywrócić sprawność urządzeniu lub w ostateczności skieruje sprawę do dalszej obsługi serwisowej.

Poza pomocą serwisową konsultant doradzi Państwu, jak zoptymalizować wykorzystanie urządzeń, pomoże dobrać urządzenie odpowiednie do Państwa potrzeb, doradzi przy wyborze właściwego rodzaju i typu urządzenia tak, aby jego parametry i właściwości odpowiadały Państwa zapotrzebowaniu.

Zobacz kontakty serwisowe

Szkolenia serwisowe

Firma Stalgast prowadzi szkolenia z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń gastronomicznych oraz z konserwacji tychże urządzeń. Szkolenia odbywają się u klienta, a przeprowadzają je doświadczeni technicy serwisu.

czynnosci-serwisowe-podczas-przegladow.pdf

Sprzedaż części zamiennych

Od lat zapewniamy części zamienne do oferowanych i serwisowanych przez nas urządzeń. Części te są pozyskiwane bezpośrednio od producentów, dzięki czemu możemy oferować je naszym klientom w konkurencyjnych cenach. W magazynie utrzymujemy stały zapas podstawowych części zamiennych, żeby minimalizować czas oczekiwania na ich dostawę. Sprzedajemy, dostarczamy i instalujemy komponenty do różnych urządzeń, a na wszystkie sprzedane i zainstalowane części udzielamy gwarancji. Na części do urządzeń objętych umowami serwisowymi udzielamy specjalnego rabatu.

Magazyn