Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Galaxi - Salon Partnerski Stalgast w Rzeszowie

Firma Handlowo-Usługowa „Galaxi” Spółka Jawna Małgorzata Zając, Rafał Zając

Firma Galaxi jest obecna na rynku Horeca od 2002 roku i specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu lokali w profesjonalne urządzenia gastronomiczne. W 2017 roku stworzyliśmy Salon Partnerski Stalgast i tym samym zostaliśmy jedynym w województwie podkarpackim oficjalnym Partnerem tej marki.

Oferujemy: wyposażenie dla restauracji, wyposażenie dla barów, wyposażenie dla kuchni hotelowych, wyposażenie dla kuchni domów pomocy społecznej, wyposażenie dla kuchni szkolnych, wyposażenie dla kuchni w szpitalach oraz dla wszystkich innych obiektów zbiorowego żywienia.

Posiadamy bogaty wybór sprzętu i urządzeń do profesjonalnej gastronomii: urządzenia grzewcze, urządzenia chłodnicze, meble ze stali nierdzewnej, zmywarki gastronomiczne, piece konwekcyjno-parowe, okapy kuchenne, szkło, porcelanę oraz drobne akcesoria kuchenne. Większość z wymienionych produktów znajduje się stacjonarnie na naszej ekspozycji w sklepie gastronomicznym w Rzeszowie. Dzięki temu możliwe jest obejrzenie, przetestowanie oraz odpowiedni dobór sprzętu przed jego zakupem.

Działamy głównie na obszarze województwa podkarpackiego. Posiadamy dwie siedziby: w Rzeszowie oraz w Krośnie.

Salon Partnerski Stalgast Rzeszów to miejsce, które wspomaga biznesy gastronomiczne od koncepcji, przez realizację po montaż i serwis urządzeń!

Serdecznie zapraszamy!

Rzeszów
ul. Armii Krajowej 12A
35-255 Rzeszów
Tel.
Kom.
17 850 64 43
601 661 770
Pon-Pt08:00 - 16:00