Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

SAS - Salon Partnerski Stalgast w Zielonej Górze

SAS - Salon Partnerski Stalgast w Zielonej Górze
SAS - Salon Partnerski Stalgast w Zielonej Górze

Firma SAS istnieje na rynku od 1990 roku a wyposażeniem gastronomii zajmujemy się od 2008 roku. W związku z ciągłym, dynamicznym rozwojem w marcu 2019 roku otworzyliśmy Salon Partnerski Stalgast w Zielonej Górze. Realizujemy różnorodne koncepty gastronomiczne od projektu do realizacji „pod klucz”. Zapewniamy także serwis każdego rodzaju urządzeń gastronomicznych.

Posiadamy kompleksowe: wyposażenie dla restauracji, wyposażenie barów, wyposażenie piekarni, wyposażenie cukierni, wyposażenie profesjonalnych kuchni w szpitalach, szkołach i przedszkolach, wyposażenie sklepów i biur.

W naszym asortymencie Klienci znajdą między innymi: meble nierdzewne, urządzenia grzewcze, urządzenia chłodnicze, zmywarki przemysłowe, piece konwekcyjno-parowe, urządzenia do obróbki mechanicznej, akcesoria barmańskie, akcesoria cukiernicze oraz pozostały drobny sprzęt kuchenny.

Posiadamy 3 biura handlowe: w Gorzowie Wlkp., Poznaniu oraz w Zielonej Górze, gdzie znajduje się stacjonarnie ekspozycja Stalgast.

Dla naszych Klientów na co dzień pracuje 30 doświadczonych w branży Horeca pracowników. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdej realizacji. Do Państwa dyspozycji są także projektanci tworzący projekty zaplecza kuchennego. Dostępne w naszej ofercie urządzenia zawsze dobieramy do potrzeb naszych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzania naszego Salonu stacjonarnie, aby na żywo zobaczyć produkty przed zakupem.

Salon Partnerski Stalgast Zielona Góra

Zielona Góra
ul. Chmielna 15
65-261 Zielona Góra
Tel.
Kom.
68 320 80 70, 68 325 03 25, 68 506 50 99
693 63 63 81
Pon-Pt08:00 - 16:00