Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Wiedza

Wiedza

Stalgast - ekspert gastronomiczny

Jesteśmy jedynym w Polsce ekspertem gastronomicznym, który oferuje kompleksową opiekę nad lokalami każdego typu. Zebraliśmy najlepszych specjalistów i doradców, którzy służą Państwu profesjonalnym wsparciem, poradą i pomocą na każdym etapie działalności gastronomicznej.

Stanowimy zespół specjalistów w wielu dziedzinach - projektantów technologii gastronomicznych, profesjonalnych sprzedawców, którzy są także doradcami produktowymi, ekspertów kulinarnych i serwisantów. Mamy biznesowe podejście do gastronomii i rozumiemy potrzebę sukcesu, dlatego nie tylko doradzamy, lecz przede wszystkim wspieramy, współpracujemy i budujemy partnerskie relacje z klientami. Wskazujemy najlepsze rozwiązania, proponujemy najbardziej niezawodny sprzęt i dbamy o to, żeby zapewnić bezpieczeństwo biznesom naszych partnerów od pomysłu na działalność do sukcesu w prowadzeniu gastronomii.

Wyposażanie lokali gastronomicznych to nasza pasja. Produkujemy profesjonalne urządzenia gastronomiczne, dobieramy produkty renomowanych producentów światowych i dopasowujemy do nich swoje usługi. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej oraz wiedzę, którą chętnie się dzielimy. A wszystko to po to, żeby móc zaoferować Państwu wsparcie oparte na kompleksowej współpracy. Pozostajemy wyczuleni na Państwa potrzeby i kreatynie podchodzimy do znajdowania rozwiązań, dlatego jesteśmy niezawodnym partnerem biznesowym w gastronomii.