Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

O zakupach

Płatności

Klient sam wybiera jak zapłaci za zakupy na Stalgast.com: gotówką kurierowi, gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym, przelewem elektronicznym, kartą lub tradycyjnym przelewem na nasze konto. Formę płatności wybieramy w trakcie składania zamówienia.

Płatność przy odbiorze (pobranie)

Za zamówione produkty można zapłacić kurierowi przy odbiorze. Opcja płatności za pobraniem jest możliwa dla zamówień do 4065 zł netto/ 5000 brutto.

Szybki przelew

Po wyborze tej opcji, klient zostanie przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych - payU.pl (właścicielem serwisu jest PayU Spółka Akcyjna, ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań), a następnie do swojego banku. Autoryzowana przez klienta płatność praktycznie od razu wpływa na konto payU.pl. Gdy tylko nasz pośrednik potwierdzi otrzymanie płatności, przystąpimy do realizacji zamówienia.

Karta płatnicza online

Po wyborze tej opcji, klient zostanie przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych - payU.pl, gdzie należy wybrać odpowiedni system płatności kartą (agentem rozliczeniowym transakcji jest firma PayU Spółka Akcyjna, ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań). Gdy tylko nasz pośrednik potwierdzi otrzymanie płatności, przystąpimy do realizacji zamówienia.

Przedpłata na konto

Po złożeniu zamówienia klient otrzyma od nas e-mail z numerem rachunku, na który powinien dokonać przelewu. Ponieważ dla każdego klienta generowany jest unikatowy numer konta, należy pamiętać, aby wpłacić środki na numer rachunku wskazany w e-mailu. Po potwierdzeniu przez bank wpłaty na nasze konto przystąpimy do realizacji zamówienia.