Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Wiedza

Studio Projektowe Stalgast

 


e-mail: projekt@stalgast.com lub tel. kom.  603 210 325, 603 210 544, 609 210 745.


Biuro Projektów Stalgast

https://stalgast.com/media/custom/upload/logo_studio_projektowe.jpg

Odpowiednie zagospodarowanie obiektu gastronomicznego to nie tylko design – ważnym czynnikiem jest zagwarantowanie bezpiecznej i efektywnej pracy. Bierzemy to pod uwagę już na etapie planowania prac budowlanych lub remontowych. Jednocześnie doskonale wiemy, że nie każdy chce samodzielnie podejmować się takiego wyzwania – dlatego Studio Projektowe Stalgast oferuje kompleksowe wsparcie i wykonanie indywidualne. Podstawą działania zespołu jest znajomość prawa budowlanego, przepisów sanitarno-higienicznych i BHP, wiedza techniczna, wieloletnie doświadczenie, wykształcenie, praktyka, kontakty z właściwymi urzędami, a także znajomość wymogów HACCP. Doradzamy, jak bezproblemowo otworzyć i zagospodarować obiekt gastronomiczny, aby praca w nim była maksymalnie zoptymalizowanaego projektu dostosowanego do potrzeb i założeń Inwestora.

Eksperci Stalgast tworzą indywidualny projekt lokalu z uwzględnieniem: 

  • przeznaczenia lokalu, 
  • obowiązujących przepisów sanitarno-higienicznych, 
  • zasad BHP oraz podstawowych wytycznych HACCP, 
  • wymagań technicznych sprzętu. 

Co więcej, w projekcie techniczno-technologicznym, obok doboru i rozmieszczenia wyposażenia, zawarte są również: 

  • wytyczne do projektu architektoniczno-budowlanego - wymiary pomieszczeń niezbędne do zainstalowania zaproponowanego wyposażenia (projekt przebudowy); 
  • rysunki przyłączy - wytyczne do projektów branżowych, tzn. dane dotyczące wymaganych przyłączy wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych i wentylacyjnych, które w sposób precyzyjny określają, w jakim miejscu muszą znaleźć się przyłącza, aby było możliwe odpowiednie podłączenie i właściwe funkcjonowanie urządzeń. 

Jesteś w dobrych rękach 

Nasi doświadczeni specjaliści są fachowcami w projektowaniu zakładów gastronomicznych (od 1996 roku), a do tego posiadają gruntowną i rzetelną wiedzę dotyczącą budowy i funkcjonowania oferowanych urządzeń. Dzięki temu, zgłaszając się po stworzenie projektu, możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Studio Projektowe Stalgast z przyjemnością wykorzysta swoje umiejętności i zaproponuje Ci rozwiązanie stworzone specjalne dla Ciebie. 

Studio Projektowe Stalgast korzysta z nowoczesnych narzędzi projektowych, które pozwalają dopracować projekt z uwzględnieniem wszystkich potrzeb klienta.  Zespół jest w stanie zoptymalizować koszty inwestycyjne, a także zminimalizować ryzyko pojawienia się kosztownych błędów projektowych. Dodatkowo podczas pracy weźmiemy pod uwagę: 

  • różne warianty rozwiązań technologicznych,  
  • wytyczne instalacyjne dla innych branż projektowych, 
  • opieka nad inwestycją klienta od fazy pomysłu do rozpoczęcia działalności gastronomicznej, 
  • wszystkie wymagane zatwierdzenia: Sanepid, BHP (na życzenie). 

Jak przebiega współpraca?  

Po ustaleniu wizji, Studio Projektowe Stalgast przygotowuje dla Ciebie audyt obiektu oraz koncepcję projektową, po jej akceptacji zostaje zaprezentowany projekt technologiczny, kosztorys, wykaz wyposażenia technologicznego oraz na życzenie wizualizacja 3D. Projekt jest uzgadniany pod kątem zgodności z przepisami z właściwym rzeczoznawcą. Następnie zostają przygotowane wytyczne dla branż projektowych, a po zakończeniu przygotowań instalacji odbywa się audyt zgodności wykonania prac z projektem. Nasi specjaliści działają na terenie całej Polski i przygotowują projekty dla małej, średniej oraz dużej gastronomii. 

Zachęcamy do kontaktu ze Studiem Projektowym Stalgast w zakresie konsultacji, porad, inwentaryzacji i wizji lokalnych przed podjęciem decyzji inwestora o kupnie bądź wynajmie lokalu albo o rozpoczęciu działalności gastronomicznej. Dodatkowo, żeby jeszcze bardziej ułatwić Ci cały proces, możemy przeprowadzić inwentaryzacje i konsultacje technologiczne.

Zespół Projektantów

lukasz

Ponad 15 lat doświadczenia w branży gastronomicznej, zarówno od strony ‘’kuchni’’ w restauracjach we Francji, jak i projektowaniu oraz nadzorze realizacji kompleksowych inwestycji gastronomicznych. Główna zasada, którą się kieruje: nie ma rzeczy niemożliwych, potrzebny jest tylko dobry plan i odrobina czasu.

Łukasz Zdrojkowski 

 

Od 2019 projektantka-technolog odpowiedzialna za projektowanie przestrzeni zaplecza gastronomicznego oraz przeprowadzanie audytów. W codziennej pracy stawia na indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb klienta. Fanka nieszablonowych i kreatywnych rozwiązań, która chętnie podejmuje wyzwania i kolekcjonuje doświadczenia.  

Mirosława Skowronek Białczak 

 

leszek

Ukończona szkoła gastronomiczna oraz studia na Wydziale Technologii Żywności, a także praca zawodowa na wielu polach – w cukierni, piekarni, kuchni oraz za barem przełożyły się na kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Wszystko, czego nauczył się w swoim dotychczasowym życiu zawodowym, oddaje z pełną rzetelnością w tworzonych przez siebie projektach.

Leszek Sieracki 

 

maciek

„Prosto, prościej, Maciej” – to hasło jest jego nieformalną wizytówką. Kiedyś zajmował się realizacją inwestycji, a dziś projektem do realizacji. Zawodowo zajmuje się techniczną stroną gastronomii, prywatnie praktyczna strona również nie jest mu obca. Działa jak informatyk: zerojedynkowo, bo przy odrobinie chęci, wszystko da się zrobić prosto, a nawet prościej.

Maciej Majcherczyk 

 

Oferta usług projektowych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pomożemy Ci zadbać o odpowiednie zagospodarowanie obiektu gastronomicznego.

Pobierz broszurę

 


Skontaktuj się z nami już teraz – wspieramy gastro od kuchni! 

e-mail: projekt@stalgast.com lub tel. kom. 603 210 325, 603 210 544, 609 210 745.