Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

O nas

Poznaj nas

Stalgast - Twój partner w biznesie

Od 1990 roku wspieramy biznesy gastronomiczne naszych klientów, bo ich powodzenie jest naszym sukcesem. Stanowimy zespół specjalistów w wielu dziedzinach – projektantów technologii gastronomicznych, profesjonalnych sprzedawców, którzy są także doradcami produktowymi, ekspertów kulinarnych, monterów i serwisantów. Mamy biznesowe podejście do gastronomii i rozumiemy potrzebę sukcesu, dlatego nie tylko doradzamy, ale też wspieramy, współpracujemy i przede wszystkim budujemy partnerskie relacje z naszymi klientami. Wskazujemy najlepsze rozwiązania, proponujemy najbardziej niezawodny sprzęt i dbamy o to, żeby zapewnić bezpieczeństwo klientom od momentu pojawienia się pomysłu na działalność do sukcesu w prowadzeniu gastronomii. Gastronomia to nasza pasja. We współpracy z najlepszymi specjalistami produkujemy urządzenia gastronomiczne oraz dobieramy produkty renomowanych producentów światowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej oraz wiedzę, którą chętnie się dzielimy.A wszystko to po to, żeby móc Państwu zaoferować wsparcie oparte na kompleksowej współpracy.       Od ponad 30 lat działamy jako firma rodzinna. Doskonale porozumiewamy się z naszymi partnerami z całego świata. Zarządzamy procesem produkcji, usprawniając organizację pracy i motywując współpracowników. Wiemy, jak utrzymać pozycję lidera, którą Stalgast od lat zajmuje na polskim rynku gastronomicznym i dbamy o to, żeby firma plasowała się w europejskiej czołówce.

Polska produkcja - nowoczesna Fabryka Urządzeń Gastronomicznych w Radomiu

Od 2008 roku produkujemy w Radomiu meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej 24h i na zamówienie. Dodatkowo jesteśmy także producentem zmywarek gastronomicznych, ciągów grzewczych, ciągów wydawczych oraz drobnego sprzętu nastawnego.

Jako jedyni w kraju produkujemy akcesoria gastronomiczne z tworzyw sztucznych, miedzy innymi kosze do zmywarek i deski gastronomiczne. Sukcesywnie rozwijamy ofertę o kolejne produkty z tej grupy. Jako lider rynkowy, wprowadziliśmy innowacyjne, proekologiczne rozwiązania w produkcji mebli ze stali nierdzewnej, ten proces rozszerzamy sukcesywnie na inne produkowane urzadzenia.

Posiadamy nowoczesne hale produkcyjne, wybudowane w 2020 roku. Nad rozwojem i jakością naszej oferty stale pracuje własny zespół konstruktorów oraz sprawnie działające centrum badawczo-rozwojowe

Centrum Logistyczne w Radomiu. Nowoczesne magazyny - ponad 16 500 m2

W 2018 roku uruchomiliśmy najnowocześniejsze w branży Centrum Logistyczne w Radomiu, w którym z wykorzystaniem najnowszych procesów i technologii organizowana jest dystrybucja do odbiorców krajowych i zagranicznych.

  • 20 000 miejsc paletowych
  • Wysyłka towaru w dniu zamówienia
  • >7500 dostępnych produktów