Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

O nas

Poznaj nas

Stalgast - Twój partner w biznesie

Od 1990 roku wspieramy biznesy gastronomiczne naszych klientów, bo ich powodzenie jest naszym sukcesem. Stanowimy zespół specjalistów w wielu dziedzinach – projektantów technologii gastronomicznych, profesjonalnych sprzedawców, którzy są także doradcami produktowymi, ekspertów kulinarnych, monterów i serwisantów. Mamy biznesowe podejście do gastronomii i rozumiemy potrzebę sukcesu, dlatego nie tylko doradzamy, ale też wspieramy, współpracujemy i przede wszystkim budujemy partnerskie relacje z naszymi klientami. Wskazujemy najlepsze rozwiązania, proponujemy najbardziej niezawodny sprzęt i dbamy o to, żeby zapewnić bezpieczeństwo klientom od momentu pojawienia się pomysłu na działalność do sukcesu w prowadzeniu gastronomii. Gastronomia to nasza pasja. We współpracy z najlepszymi specjalistami produkujemy urządzenia gastronomiczne oraz dobieramy produkty renomowanych producentów światowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej oraz wiedzę, którą chętnie się dzielimy.A wszystko to po to, żeby móc Państwu zaoferować wsparcie oparte na kompleksowej współpracy. Od 30 lat działamy jako firma rodzinna. Doskonale porozumiewamy się z naszymi partnerami z całego świata. Zarządzamy procesem produkcji, usprawniając organizację pracy i motywując współpracowników. Wiemy, jak utrzymać pozycję lidera, którą Stalgast od lat zajmuje na polskim rynku gastronomicznym i dbamy o to, żeby firma plasowała się w europejskiej czołówce.

Polska produkcja - nowoczesna Fabryka Urządzeń Gastronomicznych w Radomiu

W 2008 roku uruchomiliśmy w Radomiu fabrykę produkującą meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej, zmywarki, ciągi grzewcze, ciągi wydawcze oraz deski gastronomiczne z polipropylenu. Dzięki innowacyjności i wysokiej jakości nasze wyroby znalazły uznanie klientów w Polsce, jak i za granicą.

Centrum Logistyczne w Warszawie i Radomiu. Nowoczesne magazyny - ponad 24.000m2

Ponad 7000 produktów w ciągłej sprzedaży. W pełni zinformatyzowane magazyny i nieprzerwana dostępność oferowanych produktów zapewniają natychmiastową wysyłkę zamówionego towaru.