Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

GASTROPROCES - Salon Partnerski Stalgast w Łodzi

20 lat w branży gastronomicznej

Firma Gastroproces to ponad 20 lat doświadczenia w branży gastronomicznej. W okresie tym mieliśmy okazję poznać ją zarówno „od kuchni” – pracując bezpośrednio z szefami kuchni w ich miejscach pracy, mieliśmy również kontakt z produkcją wyposażenia gastronomicznego. Znamy wszystkie niuanse rynku i wiemy jak sprzęt gastronomiczny działa, jak się z niego korzysta, jak powstaje i jak go serwisować.

W 2019 roku w naszej siedzibie stworzyliśmy Salon Partnerski Stalgast Łódź. Na miejscu znajduje się ekspozycja kompleksowego wyposażenia dla profesjonalnych kuchni, wyposażenie restauracji, wyposażenie barów, wyposażenie kawiarni, wyposażenie cukierni, wyposażenie hoteli, wyposażenie dla obiektów żywienia zbiorowego.

Bogate doświadczenie, związane również ze znajomością procedur i przepisów pozwala nam realizować kompletne projekty gastronomiczne wyposażenia lokali. Jesteśmy w stanie zaprojektować kuchnię, salę obsługi, zaplecza i lokale pomocnicze. Wspieramy inwestorów w całej procedurze uzyskiwania niezbędnych zezwoleń i akceptacji. Mając bezpośredni dostęp i rozbudowane relacje z producentami możemy dostarczyć wyposażenie zaprojektowane specjalnie dla konkretnego przypadku, np. z meblami wyprodukowanymi na wymiar celem optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni.

Na miejscu można obejrzeć i sprawdzić: urządzenia chłodnicze, linię 700, meble ze stali nierdzewnej, zmywarki gastronomiczne, piece konwekcyjno-parowe, urządzenia grzewcze, urządzenia do obróbki mechanicznej, profesjonalną chemię oraz środki do dezynfekcji, drobne akcesoria kuchenne jak garnki, noże, deski do krojenia oraz szkło czy porcelanę.

Zapraszamy do odwiedzenia Salonu Partnerskiego Stalgast w Łodzi!

Łódź
ul. Pabianicka 163/165
93-490 Łódź
Tel.
Fax
Kom.
42 676 75 40
42 676 28 84
697 350 000
Pon-Pt8:00 - 16:00