Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

ALBO- Wyposażenie Sklepów i Gastronomii, właściciel marki sklepkucharza.pl - oficjalny partner STALGAST na Warmii i Mazurach.

ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii jest firmą z ponad 25-cio letnim doświadczeniem na rynku Horeca i chłodnictwa. Wyposażamy w profesjonalny sprzęt gastronomiczny sklepy, hotele, lokale gastronomiczne oraz placówki budżetowe.

Na początku 2020 roku w naszej siedzibie powstał Salon Partnerski Stalgast Olsztyn. Na miejscu znajduje się szeroka ekspozycja produktów z oferty Stalgast, którą można obejrzeć, przetestować oraz zakupić w oparciu o profesjonalne wsparcie w doborze sprzętu.

U nas znajdziecie Państwo urządzenia chłodnicze, linia 700, piece konwekcyjno-parowe, zmywarki przemysłowe, urządzenia grzewcze, urządzenia do obróbki mechanicznej, meble ze stali nierdzewnej, szkło stołowe, porcelana stołowa oraz drobne akcesoria kuchenne niezbędne w każdej profesjonalnej kuchni.

Gwarantujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo, projekty i aranżacje przestrzeni, montaż, szkolenia z obsługi oraz dowóz i serwis urządzeń gastronomicznych.

ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii wyposaża sklepy i gastronomię kompleksowo. Posiadamy trzy marki własne: SklepKucharza.pl – sklep internetowy z akcesoriami i urządzeniami gastronomicznymi, ALBO meble – producenta mebli sklepowych i gastronomicznych oraz markę HASTER – producenta oświetlenia sklepowego.

ALBO Wyposażenie Sklepów i Gastronomii posiada stacjonarny sklep gastronomiczny w Olsztynie, przy ul. K. Jagiellończyka 47, w samym sercu Warmii i Mazur.

 

Zapraszamy do kontaktu z ekspertami ds. gastronomii:

 

tel. (89) 533 50 20
tel. kom. 603 156 610
e-mail: sklep@sklepkucharza.pl
sklep internetowy www.sklepkucharza.pl

Olsztyn
Kazimierza Jagiellończyka 47
10-062 Olsztyn
Tel.
Kom.
89 533 50 20
603 156 610
Pon-Pt08:00 - 16:00