Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

O Nas

25.08
2020

Nowość! Maszyny do lodów i bitej śmietany

 

 Szanowni Państwo, 

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta została wzbogacona o kolejne nowe produkty.

Są to urządzenia, które zapewniają szybkie przygotowanie pysznych lodów z bitą śmietaną, z sezonowymi owocami lub innymi dodatkami.

Wśród nowości znajdą Państwo między innymi:

 

Maszynę do bitej śmietany  2l, która  ma niewielkie gabaryty i wysoką wydajność – produkuje nawet do 100 litrów śmietany w 1 godzinę. - Śmietana w zbiorniku jest na bieżąco chłodzona do 4°C, dzięki czemu zachowujemy jej ciągłą świeżość.  System chłodzenia także utrzymuje krem w idealnej temperaturze podczas samego dozowania.

 

Maszynę pomocniczą do lodów,  1.7l – którą można  wykorzystać do produkcji lodów, sorbetów, granit oraz mrożonych jogurtów. Wydajny system chłodzenia umożliwia w krótkim czasie wyprodukowanie większej ilości smaków lodów.  - Urządzenie posiada prosty, manualny panel starowania z dwoma trybami: automatycznym i ręcznym.  - Przygotowanie 1,5L (1kg) lodów zajmuje około 30 minut.

 

Maszynę pomocniczą do lodów, 5l -  przeznaczoną do produkcji lodów.  Dzięki pojemności misy 5 litrów w ciągu jednej godziny możemy wyprodukować do 2 kg lodów danego smaku.  Urządzenie posiada automatyczny i ręczny system sterowania pozwalający na ustawienie pożądanej gęstości lodów.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą nowości. Szczegóły dotyczące nowych produktów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: https://stalgast.com/okazje-stalgast/vi-nowosci-pozakatalogowe oraz na platformie b2b.stalgast.com

 

Zobacz ulotkę ze szczegółowym opisem produktów. TU

 

Pozdrawiamy

Zespół Stalgast