Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

O Nas

06.07
2021

NOWY CENNIK OD 5 LIPCA 2021

Szanowni Państwo,

Pogłębiająca się niestabilność na rynku producentów i transportu zmusza nas po raz kolejny w tym roku do zmiany cen. Są one wynikiem, nie tylko wzrostu cen producentów zgłaszanych do nas praktycznie każdego dnia, ale również ponad 20% wzrostu kosztów transportu z Dalekiego Wschodu.


Niestety, nie spodziewamy się stabilizacji w ciągu najbliższych miesięcy, co oznacza możliwość wprowadzania kolejnych zmian w obowiązujących cenach. Jednak, aby zapewnić minimum bezpieczeństwa biznesowego zobowiązujemy się do realizacji zamówień z gwarancją ceny zgodnie z poniższymi zasadami:

  • dla zamówień złożonych na produkty dostępne w magazynie gwarantujemy cenę z dnia złożenia zamówienia, jeżeli wysyłka zamówionych towarów nastąpi w terminie wskazanym przez Dystrybutora w zamówieniu, przy czym nie dłuższym niż 2 tygodnie od daty złożenia zamówienia albo w przypadku połączenia z zamówieniem na produkcję fabryki Stalgast w Radomiu - zgodnie z warunkami (terminami) dla wyrobów z naszej fabryki określonymi w punkcie poniżej,
  • dla zamówień na produkcję fabryki w Radomiu gwarantowana jest cena z dnia złożenia zamówienia, jeżeli Stalgast zaakceptuje datę wysyłki wskazaną przez Dystrybutora lub zaakceptowana zostanie przez Dystrybutora data wysyłki podana przez Stalgast, przy czym w każdym przypadku nie może ona być późniejsza, aniżeli 30 dni od daty zamówienia, zaś odbiór zamówienia nastąpi nie później niż w dniu następnym po ustalonej dacie wysyłki.


Nowe ceny obowiązują od 5 lipca 2021 roku. Wszelkie zamówienia złożone przed tym terminem i niezrealizowane zgodnie z powyższymi zasadami będą, bez żadnych wyjątków, realizowane w cenie z dnia wysyłki.


Załączamy aktualny Cennik Towarów oraz informujemy, że nowe zasady zostały uwzględnione w aktualnej wersji OWW opublikowanej na naszej stronie internetowej.

 

https://stalgast.com/media/custom/upload/cennik-stalgast-errata-20210705.pdf

https://stalgast.com/media/custom/upload/cennik-stalgast-errata-20210705.xlsx