Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

O Nas

27.09
2021

NOWY KATALOG STALGAST - wydanie 46

Już jest! Nowy katalog Stalgast, wydanie 46!

 

Z wielką przyjemnością prezentujemy najnowsze, 46 wydanie katalogu Stalgast, obowiązującego od 27 września br.

 

W tym wydaniu szczególną Państwa uwagę pragniemy zwrócić na nowe piece  konwekcyjno-parowe pod markami Stalgast oraz FM, które znacznie powiększają naszą dotychczasową ofertę.

 

Do tej pory marka FM praktycznie nie była obecna na rynku polskim. Stalgast, dostrzegając doświadczenie i jakość jej produktów, postanowił to zmienić. Obie firmy połączyły swoje kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży i stworzyły nowe, unikalne produkty przygotowane specjalnie z myślą o polskich użytkownikach, które są dostosowane do rodzimego rynku gastronomicznego. W ofercie pojawiły się trzy typy pieców Stalgast: ClassicCook, SmartCook oraz ShopCook.

 

W niniejszej edycji katalogu oprócz pieców konwekcyjno-parowych marki Stalgast oraz FM Industrial, wśród nowości znajdą Państwo m.in: zamrażarki skrzyniowe, miesiarki planetarne, ekspres automatyczny do kawy, piece do pizzy, zgrzewarkę ręczną do tacek, filtry do wody, szklanki i kieliszki marki Pasabahce, a także wiele innych produktów oraz akcesoriów gastronomicznych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem.