Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

O Nas

10.05
2022

Rejestracja pieców FM/Stalgast

Szanowni Państwo! 

 

Przypominamy o konieczności rejestracji pieców FM/Stalgast, która umożliwia skorzystanie z gwarancji na sprzęt. Aby dokonać rejestracji, należy wejść na stronę https://stalgast.com/rejestracja oraz wypełnić formularz – po weryfikacji danych rejestracja zostanie potwierdzona. 

Rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy jest wymagana, a dokonać jej musi użytkownik lub instalator (za zgodą użytkownika) nie później niż 30 dni od daty podłączenia urządzenia. Po przyjęciu zgłoszenia Stalgast dokonuje weryfikacji rejestracji. 

 

Jednocześnie przypominamy o ogólnych warunkach gwarancji. 

 

  • Jest ona udzielana na 12 miesięcy pełnej ochrony.
  • Warunki gwarancji są określone w karcie gwarancyjnej dokładanej do urządzenia oraz na naszej stronie.
  • Gwarancją producenta są objęte tylko zarejestrowane piece.
  • Istnieje możliwość wydłużenia gwarancji do 24 miesięcy pełnej ochrony na piece (bez okapów i kondenserów pary). Wymagany jest płatny przegląd w 12-tym miesiącu (koszt 500 PLN netto).

 

Zmianie uległ raport po montażu. Od teraz jest w nim uwzględniona zgoda na dokonanie rejestracji instalowanego pieca przez serwisanta w imieniu użytkownika. 

 

Pozdrawiamy 

Zespół Stalgast