Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

O Nas

12.04
2023

Nowy katalog meblowy.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem meblowym obowiązującym od dnia 3 kwietnia 2023 r.!

katalog meblowy

W najnowszym wydaniu zaktualizowano ceny dodatkowego wyposażenia oraz usługi zmian w konstrukcji mebli (z dodaną do wybranych usług adnotacją NT - szczegółowe informacje znajdują się w legendzie pod tabelą usług, str. 9-11). Dodatkowo w katalogu znajdą Państwo niższe ceny oświetlenia LED do okapów Start Line (str. 127).

 

Nową konstrukcję zyskały stoły załadowcze i wyładowcze, dedykowane do zmywarek kapturowych Stalgast z wyprofilowanym kierunkowym spadkiem. Zastosowana konstrukcja blatów pochylonych w kierunku zmywarki ułatwia efektywne odprowadzenie skroplin bez jej zalegania na powierzchni blatu. Istnieje możliwość dopasowania konstrukcji i wymiarów stołów do różnych modeli zmywarek kapturowych(str.72-76)

 

Do katalogu dodane zostały wózki transportowe na tace 600x400mm i pojemniki 1/1 i 2/1GN o konstrukcji typu „Z”. Opracowana konstrukcja wózków typu „Z” pozwala znacząco ograniczyć potrzebną powierzchnię na ich magazynowanie (str.117)