Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

O Nas

08.10
2023

Aktualny katalog wydanie nr 50 2023

Z ogromną przyjemnością prezentujemy nasz najnowszy katalog. To już 50 wydanie tzw. „Małego Katalogu”, obowiązującego od dnia 9 października 2023 r. Edycja jesienna zawiera niemal 100 nowych produktów, w tym bogatą gamę ekspresów do kawy - kolbowych oraz automatycznych i pasujących do nich akcesoriów, m.in. lodówek oraz podgrzewanych szafek do kubków. Dodatkowo, przygotowaliśmy szeroką ofertę zmywarek i wyparzarek Elframo oraz grilli, frytownic, naleśnikarek, gofrownic czy też witryn i szaf chłodniczych marki Roller Grill. Poszerzyliśmy również ofertę popularnych wśród naszych klientów pieców konwekcyjno-parowych FM.

Na okładce katalogu prezentujemy nasz bestseller - ekspres automatyczny do kawy. Jest to niezawodny i bardzo dobrze oceniany pod względem użytkowym przez klientów produkt, który doskonale sprawdzi się w małej i średniej gastronomii oraz jako ekspres śniadaniowy.

W tym katalogu znajdziecie Państwo również informację o możliwości wykonania wizualizacji projektu technologicznego kuchni. Jest to narzędzie niezwykle pomocne w doborze produktów najlepiej dopasowanych do indywidualnych potrzeb Państwa biznesu. W aktualnym wydaniu można sprawdzić przykładową realizację jednego z takich projektów.

Zachęcamy do pobrania aktualnego katalogu 50/2023.