Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

O Nas

16.01
2024

Konferencja o bezpieczeństwie zdrowotnym w przygotowywaniu posiłków w zakładach żywienia zbiorowego.

Zapraszamy serdecznie do udziału w bezpłatnej konferencji, którą mamy zaszczyt wspierać!  Spotkanie poświęcone będzie bezpieczeństwu zdrowotnemu w przygotowywaniu posiłków w zakładach żywienia zbiorowego dla osób dorosłych.

Konferencję otworzy Pani Jolanta Wójcik, właścicielka Centrum Kształcenia i Wdrożeń, jednocześnie organizatorka tego wydarzenia. Pani Jolanta od wielu lat związana jest z tematyką żywienia zbiorowego oraz innymi aspektami związanymi z bezpieczeństwem żywności.

DATA: Poniedziałek, 22 stycznia, w godzinach 8:30 – 16:00

GDZIE: online

ZAPISY:  https://jolantawojcik.clickmeeting.com/konferencja-bezpieczenstwo-zdrowotne-posilkow-przygotowywanych-w-zzz-osob-doroslych/register

Regulamin oraz dodatkowe informacje:  https://www.ckiw.edu.pl/konferencja-bezpieczenstwo-zdrowotne-posilkow-przygotowywanych-w-zakladach-zywienia-zbiorowego-osob-doroslych-ze-szczegolnym-uwzglednieniem-nowoczesnych-technologii/

PYTANIA: konferencja@ckiw.edu.pl lub tel. 727 407 107 / 733 447 745