Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

O Nas

08.04
2024

Już jest nowy katalog 51/2024!

Szanowni Państwo,

 

Z ogromną przyjemnością prezentujemy nasz najnowszy katalog w wersji elektronicznej. To już 51 wydanie tzw. „Małego Katalogu”, który wchodzi w życie od dzisiaj, czyli 8 kwietnia 2024 r.

W edycji wiosennej znajdą Państwo bogatą gamę ponad 100 nowości produktowych, w tym między innymi piec konwekcyjno-mikrofalowy ST Fast. Jest to doskonałe rozwiązanie dla kawiarni, bistro, piekarni oraz punktów typu fast food, które cenią sobie szybkość i efektywność w przygotowywaniu potraw. Piec ten doskonale sprawdzi się do szybkiego pieczenia wcześniej przygotowanych produktów, takich jak pizza, zapiekanki, kanapki i wiele innych.

W najnowszym wydaniu katalogu znajdą Państwo również informacje o linii okapów przyściennych skrzyniowych skręcanych z łapaczami, bez oświetlenia. Są one przygotowane do samodzielnego montażu, nie wymagają zaawansowanych projektów instalacji wentylacyjnej i gotowe są do natychmiastowego uruchomienia bezpośrednio po zainstalowaniu.

Przypominamy, że najnowszy katalog zawiera ponad 300 produktów w obniżonych cenach!

 

Zachęcamy do pobrania wersji elektronicznej najnowszego katalogu 51/2024

Pobierz katalog