Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Klimatex Centrum Wyposażenia Gastronomi - Salon Partnerski Stalgast w Kołobrzegu

Kilmatex
Klimatex

Firma Klimatex od 22 lat toruje ścieżki i wyznacza trendy w wyposażaniu i modernizowaniu obiektów gastronomicznych. 

Indywidualne podejście do Klienta, holistyczne spojrzenie na kuchnię, serwis urządzeń, przeprowadzanie szkoleń - to wszystko zaprocentowało i pozwoliło dojść do punktu, w którym dziś jesteśmy.

 

Przez cały okres naszej działalności wyposażyliśmy kuchnie największych hotelowych restauracji w Polsce i zagranicą. Możemy być dumni z tego, że nasz sprzęt usprawnia pracę najlepszych kucharzy w branży gastronomicznej na lądzie i na morzu.

Od 2020 roku prowadzimy Salon Partnerski Stalgast, w którym można znaleźć kompleksowe wyposażenie gastronomii: urządzenia chłodnicze, zmywarki gastronomiczne, piece konwekcyjno-parowe, linię 700, małe urządzenia grzewcze i urządzenia do obróbki mechanicznej, meble ze stali nierdzewnej produkowane w Polsce oraz szeroką ofertę drobnych akcesoriów jak garnki Stalgast, deski do krojenia, profesjonalne noże, akcesoria cukiernicze, akcesoria barmańskie, szło, porcelanę i wiele więcej! 

 

Nasze realizacje nie kończą się na sprzedaży i dostarczeniu sprzętu. Jesteśmy towarzyszami w tym biznesie, sprzedaż poprzedzamy rozmową, po transakcji następuje szkolenie, otaczamy Klientów opieką serwisową, a także umożliwiamy im stałe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez organizację warsztatów i spotkań.

 

Razem tworzymy spójną całość i to jest nasz powód do dumy.

 

Salon Partnerski Stalgast Kołobrzeg – sklep gastronomiczny w Twojej okolicy!

Kołobrzeg
ul. Sienkiewicza 17 D
78-100 Kołobrzeg
Tel.
Kom.
+48 94 35 32 007
+48 504 030 004
Pon-Pt08:00 - 17:00
Sb9:00 - 13:00 (wt. - pt.)