Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Gastronorm - Salon Partnerski Stalgast w Piasecznie

Gastronorm Salon Partnerski Stalgast w Piasecznie
Gastronorm Salon Partnerski Stalgast w Piasecznie

Gastronorm  Piaseczno

Firma Gastronorm działa w branży gastronomicznej od 2004 roku. Naszą specjalnością jest kompleksowe wyposażanie rynku Horeca w urządzenia gastronomiczne - zawsze w atrakcyjnych cenach. W 2018 roku w naszej siedzibie powstał Salon Partnerski Stalgast, który oferuje kompleksowe wyposażenie każdej profesjonalnej kuchni.

Zapewniamy całkowite wsparcie w każdej fazie realizacji obiektu gastronomicznego - wykonamy dla Państwa projekt technologiczny kuchni, zajmiemy się uzgodnieniami z Sanepidem, a także doborem i montażem urządzeń.

 

Ponadto szkolimy pracowników i obsługujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wyróżnia nas szeroki wybór sprzętów, w tym między innymi: piece konwekcyjno-parowe, kuchnie, urządzenia do obróbki mechanicznej, urządzenia chłodnicze, zmywarki gastronomiczne, meble stalowe, drobne akcesoria kuchenne, linia 700. Dzięki pełnej gamie urządzeń jesteśmy w stanie dobrać je indywidualnie do Państwa potrzeb. Sprzedajemy urządzenia nowe i używane - prowadzimy komis gastronomiczny.

 

Dostarczamy sprzęt renomowanych producentów polskich i zagranicznych, w tym marki Stalgast, od której uzyskaliśmy status partnera kryształowego za jakość obsługi Klienta oraz rzetelną współpracę Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie.

Salon Partnerski Stalgast Piaseczno serdecznie zaprasza do współpracy!

Piaseczno
ul. Julianowska 35
05-500 Piaseczno
Tel.
Fax
Kom.
22 855 74 55, 22 855 53 70
22 855 53 70
608 050 357, 883 560 260
Pon-Pt8:00 – 16:00