Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Gastrochef - Salon Partnerski Stalgast w Warszawie

Gastrochef Warszawa Salon Partnerski Stalgast
Gastrochef Warszawa Salon Partnerski Stalgast

Gastrochef  Warszawa

Gastrochef to Twój wieloletni Partner w biznesie gastronomicznym. Stawiając na ciągły rozwój w 2018 roku stworzyliśmy Salon Partnerski Stalgast w Warszawie.

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń gastronomicznych oraz wyposażaniem zaplecz kuchennych, magazynowych, chłodniczych czy sklepowych. Tym samym oferujemy: wyposażenie obiektów żywienia zbiorowego, wyposażenie restauracji, wyposażenie hoteli, wyposażenie pizzerii, wyposażenie kuchni w szpitalach, szkołach oraz przedszkolach. Dodatkowo posiadamy kompleksowe wyposażenie dla firm cateringowych.

Biznesy naszych Klientów wspieramy począwszy od projektu i prawidłowego doboru sprzętu przez montaż i szkolenia, aż po serwis urządzeń.

Nasz sklep gastronomiczny to także miejsce, w którym organizujemy cykliczne pokazy kulinarne, pokazy sprzętu gastronomicznego – piecy konwekcyjno-parowych, pakowarek próżniowych, szatkownic do warzyw, robotów wielofunkcyjnych.

Nasz zespół to grono doświadczonych osób, związanych od wielu lat z branżą Horeca. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które współcześnie oferuje rynek. Dbamy także o nasz ciągły rozwój i szkolenia handlowe oraz branżowe.

Zapraszamy do obejrzenia osobiście naszej ekspozycji, na której znajdują się: urządzenia grzewcze, linia 700, urządzenia chłodnicze, zmywarki gastronomiczne, meble ze stali nierdzewnej, piece konwekcyjno-parowe, urządzenia do obróbki mechanicznej, szło, porcelana, garnki, deski do krojenia HACCP oraz pozostałe, drobne akcesoria kuchenne.

Do zobaczenia!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony https://gastrochef.pl/

Salon Partnerski

Stalgast Warszawa

Warszawa
ul. Trakt Brzeski 35
05-077 Warszawa
Tel.
Kom.
22 270 61 13
885 885 735, 503 814 119
Pon-Pt08:00 – 17:00