Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

O Nas

26.02
2019

Nowa odsłona wyszukiwarki oraz mapy Salonów Partnerskich i Punktów Sprzedaży Stalgast.

W trosce o poprawę funkcjonalności i czytelności prezentacji Salonów Partnerskich i Punktów Sprzedaży na stronie stalgast.com dokonaliśmy kilku modyfikacji.

 

Na stronie głównej pod sekcją banerów pojawił się moduł zachęcający do odwiedzenia tych placówek, którego „kliknięcie” przenosi zaineresowanego użytkownika do strony prezentującej wydarzenia w Salonach Partnerskich i Punktach Sprzedaży Stalgast.

 

Obok okna wyszukiwarki na winiecie portalu została zamieszczona pomarańczowa pineska, której „klikniecie” przekierowuje użytkownika na stronę z listą placówek i mapą ich rozmieszczeniem na terenie Polski.

 

Salony Partnerskie  zostały oznaczone na mapie pomarańczowymi pineskami, Punkty Sprzedaży – granatowymi punktami, zaś rozwijalne po „kliknięciu” skupiska salonów i punktów – radiacyjną czerwienią podającą w swym centrum liczbę placówek dostępnych w pobliskim terenie.

 

Na  liście placówek odpowiednio Salony Partnerskie wyróżnione zostały kolorem pomarańczowym a Punkty Sprzedaży – granatowym.

 

Wpisanie w okno wyszukiwarki lokalizacji od której w promieniu 100 kilometrów nie ma żadnej placówki wywołuje na górze listy komunikat: „Brak salonu lub punktu w podanej lokalizacji.
Poniższa lista prezentuje wszystkie nasze dostępne salony i punkty.”

 

Obok okna wyszukiwarki na stronie z mapą i listą placówek zamieściliśmy aktywny link WYDARZENIA W SALONACH. Użytkownikowi, po „kliknięciu” w niego pokaże  się  strona, gdzie będziemy publikować najważniejsze informacje o wydarzeniach (otwarciach, prezentacjach, pokazach) w Salonach Partnerskich i Punktach Sprzedaży oraz  komunikaty o miejscach, terminach, warunkach aktualnie obowiązujących promocji.

 

Program Salonów Partnerskich i Punktów Sprzedaży, który wdrażamy z partnerami handlowymi pozwala nie tylko na rzeczywiste zapoznanie się w najbliższej lokalizacji od siedziby potencjalnego klienta z naszymi produktami lecz także na skorzystanie z szerokiej wiedzy Stalgast i naszych dystrybutorów.

 

Wyszukiwarka i mapa Salonów Partnerskich i Punktów Sprzedaży Stalgast: https://stalgast.com/salony-punkty-partnerskie/.

 

Zapraszamy do korzystania!