Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Serwis

ZESPÓŁ SERWISOWY STALGAST


Zespół Serwisowy Stalgast 

Poczucie bezpieczeństwa to coś, co chcemy zagwarantować każdemu naszemu klientowi. Dlatego, poza dostarczaniem solidnych urządzeń i przeprowadzaniem szkoleń, zapewniamy największy profesjonalny serwis w branży. Specjalizujemy się w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz montażu urządzeń gastronomicznych z oferty katalogowej Stalgast. Nieustannie wzmacniamy nasz zespół, aby czas interwencji skrócić do minimum – obecnie średni czas realizacji zlecenia to 3 dni od przyjęcia zgłoszenia. 

Zespół gotowy na wszystko – wesprzemy Cię kompleksowo 

  • 12 mobilnych techników Stalgast rozlokowanych w największych miastach Polski. 
  • 2 ekipy montażowe Stalgast. 
  • Własny warsztat naprawczy zlokalizowany przy fabryce w Radomiu. 
  • 4 autoryzowanych Partnerów Serwisowych Stalgast (Clean Bytom, A-Z Gastro Opole, System Serwis Poznań, Gastro Tarniowy Szczecin). 
  • 6 firm kontraktowych realizujących interwencje na zlecenie. 
  • Jeden z największych magazynów części zamiennych (6000 aktywnych indeksów części zamiennych stanowi łącznie kilkadziesiąt tysięcy sztuk części dostępnych od ręki). 

Zespół Serwisowy Stalgast to doświadczeni profesjonaliści, dla których na pierwszym miejscu jest Twoje bezpieczeństwo. Bazy serwisowe znajdują się na terenie całej Polski, więc w razie potrzeby otrzymasz od nas natychmiastową pomoc, aby ciągłość pracy w Twoim lokalu była zakłócona jak najkrócej. Dzięki szybkiemu dojazdowi, najnowocześniejszemu sprzętowi diagnostycznemu oraz ogromnej wiedzy Zespołu Serwisowego, możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość obsługi, a tym samym zadbamy o Twój spokój ducha. 

Profesjonalne doradztwo techniczne i szkolenia serwisowe 

Zgłaszając usterkę możesz mieć pewność, że zapewnimy Ci odpowiednią opiekę. Kontaktując się w sprawie awarii otrzymasz wsparcie konsultanta technicznego, który podczas rozmowy telefonicznej zweryfikuje problem, krok po kroku pomoże przywrócić sprawność urządzenia lub skieruje sprawę do dalszej obsługi serwisowej. W razie potrzeby, konsultant może też doradzić, jak zoptymalizować wykorzystanie urządzeń oraz pomoże dobrać urządzenie, którego parametry i właściwości będą odpowiadały Twoim indywidualnym potrzebom i możliwościom lokalu. 

Poza wsparciem technicznym, Zespół Serwisowy Stalgast prowadzi szkolenia z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń gastronomicznych oraz ich konserwacji. Po spotkaniu z naszymi ekspertami będziesz doskonale wiedzieć, jak efektywnie wykorzystać sprzęt w swoim lokalu, a tym samym oszczędzić czas i nerwy. Szkolenie odbędzie się w Twoim lokalu, a przeprowadzą je doświadczeni technicy serwisu. 

Szeroka oferta części zamiennych 

Zespół Serwisowy Stalgast korzysta z oryginalnych i zamiennych części, które są pozyskiwane bezpośrednio od producentów - dzięki temu możesz skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych cen. Co więcej, utrzymanie stałego zapasu w naszych magazynach pozwala nam zminimalizować czas oczekiwania na części, a tym samym Twój biznes nie jest narażony na przestój i straty. 

Oddaj zużyty sprzęt! Odbierzemy od Ciebie sprzęt elektryczny i elektroniczny 

Kupując elektryczne i elektroniczne wyroby Stalgastu możesz oddać podobne, stare urządzenia. Przyślemy do Ciebie firmę, która bezpłatnie odbierze zużyty sprzęt i zutylizuje go zgodnie z Ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. 2005 Nr 180 poz. 1495). Dzięki temu nie musisz samodzielnie tracić czasu na wywóz, a do tego odzyskasz trochę przestrzeni. 

Mapka serwisowa