Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

O Nas

19.05
2020

Impuls dla gastronomii

Szanowni Klienci,

Zapraszamy do pobierania darmowego Poradnika Inspirującego w formie ebook’a „#impulsdlagastronomii”, który został przygotowany przez Pracowników Stalgast, aby wesprzeć naszą rodzimą branżę w powrocie do działania. W ebook’u znajdują się rozdziały, w których znajdziecie Państwo inspiracje kulinarne, pomysły na konkretne działania marketingowe czy omówienie kwestii higieny w punktach mobilnych.

 

Wszyscy zadajemy sobie dziś pytanie jak będzie wyglądał świat po pandemii, wspólnie obawiając się o naszą gospodarkę. Jak zachowa się społeczeństwo? I jak reagować na ich przewartościowane potrzeby? Jak zmienić swoje plany biznesowe? Jak przyciągnąć do siebie Klientów i sprawić by wrócili? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziesz w naszym poradniku.

Spróbuj na ich podstawie uszyć swój pomysł na siebie. Dopasuj je do swojego biznesu, wyjdź poza dawne schematy myślenia i pozwól sobie na coś nowego.

Ebook’a bezpłatnie pobierzesz tutaj à https://stalgast.link/impuls/juzs16

 

Zespół Stalgast

 

Dziękuję!