Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny. Zobacz regulamin sklepu.

Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

O Nas

15.03
2022

Wsparcie dla Ukrainy

Szanowni Państwo,

 

Stalgast, tak jak wiele polskich firm, aktywnie wspiera Ukrainę.

Od samego początku jesteśmy zaangażowani w pomoc naszym Sąsiadom, którą realizujemy w trzech obszarach:

  • Wspieramy placówki goszczące uciekających. Poprzez samorządy oraz odpowiadając na indywidualne zgłoszenia przekazujemy sprzęt i akcesoria gastronomiczne.
  • Doposażamy w urządzenia i akcesoria gastronomiczne punkty, które z wielkim sercem przygotowują posiłki dla uchodźców.
  • Zatrudniamy obywateli Ukrainy w fabryce Stalgast w Radomiu oraz w warszawskim biurze.

 

Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście, dlatego każdą z przesłanych nam próśb i informacji dokładnie analizujemy, aby niezbędnego wsparcia udzielić w odpowiednim momencie.
Do tej pory przekazaliśmy akcesoria gastronomiczne dla Szpitala Specjalistycznego im. prof. Alfreda Sokołowskiego w Szczecinie, który dostosowuje pomieszczenia przyszpitalne dla rodzin z Ukrainy. Wsparliśmy sprzętem gastronomicznym Urząd Dzielnicy Rembertów, Fundację „Bez Mamy i Taty” z Augustowa oraz wolontariuszy organizujących pomoc dla uchodźców na terenie Ambasady Ukrainy. Już prawie dwadzieścia osób z Ukrainy podjęło pracę w naszej fabryce oraz warszawskim biurze i jesteśmy w trakcie zatrudniania kilku następnych osób. Lista pomysłów  i potrzeb jest bardzo długa, dlatego cały czas pracujemy nad kolejnymi projektami wsparcia.

W pomoc indywidualnym osobom zaangażowani są również nasi Pracownicy, którym bardzo serdecznie dziękujemy.

Wierzymy, że w ten sposób razem, choć w niewielkim stopniu, możemy pomóc naszym Sąsiadom w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości.

O dalszych działaniach i szczegółach dotyczących podejmowanych inicjatyw będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

Z poważaniem

Zarząd Stalgast